Dárky pro zahrádkáře, dárky na zahradu

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Vybíráte dárek pro svou babičku, která je tělem i duší zahradnice? Sháníte neotřelý dárek pro tátu, který většinu dne tráví na své zahrádce? Přesně pro vás jsme vytvořili kategorii tipů na dárky pro vášnivé zahrádkáře. Najdete zde neotřelé dárky, které na zahradě zkrátka nesmí chybět!

 

Dárky pro radost ze zahradničení

Během práce na zahradě se často zapomíná na pitný režim. Aby měla vaše babička, dědeček, maminka, tatínek, strýček či kdokoli další vždy po ruce kvalitní zdroj pitné vody, pořiďte jim vodní filtr s uhlíkovými filtračními vložkami. Bez problému promění v pitnou vodu i vodu z jezírka nebo potoku.

Je-li úroda každým rokem větší a větší, jistě přijde vhod sušička potravin. Kromě ovoce si dobře poradí i se zeleninou nebo dalšími delikatesami. Proč jezdit na sušená rajčata do Itálie, když si je může babička připravit sama… a ještě z vlastní zahrádky? Tím ale nabídka našeho sortimentu ani zdaleka nekončí. Podívejte se, čím dalším můžete udělat radost. Také například odšťavňovači, kterými zpracujete ovoce i zeleninu nebo vertikálními mixéry.

Pokud jste vášnivými včelaři nebo se včelařit chystáte a začínáte pak se poohlédněte po vybavení.

 

Filtrovat produkty
Top