Nejlepší dárky do kuchyně

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Potřebujete najít nejlepší praktický a zároveň velmi kvalitní dárek do kuchyně? S tím vám velmi rádi pomůžeme. U nás se totiž specializujeme na léty osvědčené a zároveň inovativní přístroje, které jsou v kuchyni skutečným přínosem a neskončí po pár dnech používání někde v koutě.

Nepřilnavé nádobí

Potřebujete ušetřit čas při vaření a nebaví vás, že se vám vaše hrnce neustále připalují? Řešení představuje nepřilnavé nádobí Eaziglide. Hrnce, rendlíky, pánve i pekáče využívají moderní technologii a kromě nepřilnavosti nabízí rovněž vysokou odolnost. Na rozdíl od jiného nepřilnavého nádobí se vám nezačne po pár týdnech používání odlupovat povrch pánve. Nádobí navíc může přijít i do myčky a je vhodné pro všechny typy vařičů.

Skvělé nepřilnavé nádobí Eaziglide Neverstick

Kuchyňské nože

Bez správného kuchyňského nože je příprava i základních pokrmů problémem. Pokud máte ale po ruce kvalitní nože Samura, zvládnete naprosto všechno. Výhodné sady zpravidla obsahují tři typy základních kuchyňských nožů, a to nepostradatelný šéfkuchařský nůž, praktický univerzální nůž a menší nůž na ovoce a zeleninu. Díky těmto třem kouskům ovládnete kuchyň a zvládnete téměř veškeré kuchařské úkony. Nože Samura ovšem nevynikají jen svou kvalitou, ale rozhodně zaujmou i po stránce estetické.

Mixéry

U výběru mixéru se zaměřte především na jeho výkon a funkce. Hledáte-li multifunkční mixér, který nebude mít tisíc nástavců, ale zvládne celou řadu funkcí, je na čase se seznámit s Vitamixem. Tento jedinečný mixér šlehá, hněte, mele, mixuje, drtí, stlouká, vyrábí smoothies i zmrzlinu nebo připravuje chutné horké polévky. Vše je jednoduché a rychlé. Pokud hledáte pomocníka především pro pečení, je ovšem vhodnější kuchyňský robot Ankarsrum s otočnou mísou. Díky zafixovaným nástavcům a velké 7l otočné míse připravíte nejdokonalejší těsta pro vaše moučníky, pečivo i cukroví. Součástí je navíc 3,5l šlehací mísa.

Sušička potravin

Sušička potravin je skvělou variantou, jak prodloužit trvanlivost potravin. Kdo by si navíc v zimě nechtěl pochutnávat na sušených rajčatech, ke snídaní sezobnout sušené švestky a meruňky nebo večer u televize mlsat jablečné křížaly? K tomu jsou vhodné teplovzdušné sušičky, které zajišťují rovnoměrnou cirkulaci vzduchu, jako je například sušička Excalibur. Inovativní sušení ovšem zajišťuje infračervená sušička Yden, která kromě teplovzdušného módu suší potraviny pomocí infra červeného záření. Díky tomu je sušení rychlejší, přirozenější a potraviny si zachovávají chuť i živiny. Věděli jste, že kvalitní sušička vám vyrobí i jogurt?

Další dárky do kuchyně

A co dalšího můžete do kuchyně darovat? Praktický kontaktní nerezový gril pro bezproblémové grilování kdykoli a kdekoli, elektrický vločkovač pro výrobu nejlepších ovesných vloček, šnekový odšťavňovač Kuvings pro přípravu čerstvých šťáv nebo revoluční výrobník ořechového másla nebo rostlinného a ořechového mléka.

Filtrovat produkty
Top