Nespočet nápadů na dárky pro celou rodinu

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Rozhodli jste se neutrácet za zbytečné věci, které vás dříve či později omrzí? Vsaďte na kvalitní dárky, jejichž investice se vám skutečně vyplatí. Vybrali jsme pro vás osvědčené pomocníky i dárky pro zábavu, které potěší děti i dospělé. Jste zvědaví, jaký dárek nakonec vyberete právě pro vaši rodinu?

 

Společné stolování

Společná snídaně je perfektním startem dne. A jak lépe začít ráno než kvalitním jídlem? S tím vám může pomoci hned několik praktických pomocníků. Milovníci jogurtů a čerstvých sýrů jistě ocení praktický fermentor Kuvings, se kterým jednoduše připravíte chutný řecký jogurt s minimem tuku a vysokým obsahem bílkovin. Dle chuti jej můžete ještě vylepšit medem nebo ořechy.

Fermentor Kuvings na přípravu jogurtů, sýrů, kvašené zeleniny a dalších zdravých potravin

Fresh šťáva z pomerančů nebo chutná smoothies jsou vhodná nejen ke snídani ale i ke svačině během dne. Zatímco pro přípravu kvalitní čerstvé šťávy se z mnoha hledisek osvědčil nízkootáčkový šnekový odšťavňovač Kuvings, pro přípravu smoothies jsou ideální mixéry, smoothie makery nebo revoluční mixér Vitamix. Ten kromě smoothies totiž zvládá i jiné činnosti, jako je mletí, drcení, mixování, šlehání, hnětení a mnoho dalších funkcí.

Aktivní zábava

Patříte k aktivním jedincům a vaše děti mají stále energii na rozdávání? Výborně! V tom případě si pořiďte domů trampolínu Bellicon Classic pro děti i dospělé. Tato trampolína vyniká revolučním systémem nezávislých pružin volitelné tuhosti, a proto je ideální jak pro zábavu a sport, tak pro rekonvalescenci. Jedná se totiž o bezpečný a šetrný způsob skákání na trampolíně. Díky její velikosti a zároveň skladnosti se rovněž vejde do každé domácnosti.

A abyste mohli rovnou začít cvičit na trampolíně, dostanete k ní domácí online cvičební program. V případě, že se rozhodnete podniknout nějakou dobrodružnější cestu, přibalte si do batohu praktický vodní filtr Go Berkey. Ať už se ocitnete kdekoli, vždy stačí použít inovativní systém vodního filtru a proměnit vodu z řeky, rybníku či jiného pochybného zdroje ve skutečně bezpečnou pitnou vodu.

Zdravý životní styl

Každý si alespoň někdy prošel obdobím, kdy změnil způsob stravování. V případě teenagerů je to téměř jistota. I proto je dobré mít doma pomocníka, který vám pomůže připravit skvělé a zdravé pochoutky, ať už doma budete mít vegetariána, vegana, vitariána nebo nadšeného kulturistu. S moderní sušičkou Yden, která využívá nejen teplovzdušného, ale rovněž infračerveného módu jednoduše připravíte skvělé sušené ovoce, zeleninu, houby nebo sušené maso - jerky. Díky šetrnému způsobu sušení splníte požadavky na raw stravu a navíc zachováte potravinám chuť, vůni i výživové hodnoty.

A jaké další dárky můžete rodině pořídit? Co takhle nerezový kontaktní gril, nepřilnavé nádobí, jedinečné kuchyňské nože nebo unikátní robot s otočnou mísou?

Podívejte se také na jiné tipy na dárky pro každého z rodiny. Dopřejte si například skvělou dovolenou, ovšem doporučujeme zřídit si cestovní pojištění. Nebo například šperk, který budete mít všichni členové rodiny stejný. Pokud plánujete rekonstrukci domu či bytu, doporučujeme využít právě svátky či Vánoce pro to se složit například na klimatizaci, nové parkety či nábytek, na to co je zrovna potřeba.

Filtrovat produkty
Top