Romantický dárek pro manželku či přítelkyni

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Slavíte s přítelkyní první společný měsíc? Babička si vzala děti na víkend a vy s manželkou máte konečně víkend pro sebe? Překvapte ji romantickým dárkem, který jí vyrazí dech. Na romantiku není nikdy pozdě, a proto pro vás máme hned několik skvělých tipů na dárky z lásky.

 

Dárky z lásky

Okouzlil jste ji před lety, okouzlete ji i nyní. Nyní je ideální čas na romantické gesto… a třeba i dárek. A s tím druhým vám velmi rádi poradíme. Zamyslete se nad tím, co si vaše osudová žena už dlouhou dobu přeje? Nezmínila se o kuchyňském pomocníkovi v podobě mixéru, robotu či sušičce na ovoce? Nepřeje si náhodou kvalitní kávovar s integrovaným mlýnkem na kávu, který jí kdykoli připraví kávu jako z její oblíbené kavárny?

Je vaše manželka vegankou? Potěšte ji výrobníkem rostlinných nápojů. Ne každá žena je ovšem nadšená z kuchyňských přístrojů, a proto tu máme i další romantické dárky, při jejichž rozbalování se jí rozzáří úsměv na tváři. Potěšte ji také multifunkční robotem nebo pečícími formami.

Jistě ovšem největší romantikou je šperk, ať už perlový náhrdelník či zlaté naušnice, ten poteší vždy. Pokud své milé dáte romantický výlet například do Rakouska či prodloužený společený víkend v Paříži, či dovolenou, jde jistě o romantické gesto a v tomto případě doporučujeme zvážit a řešit i cestovní pojištění.

Filtrovat produkty
Top